Pood

Foto autor Filppo CarrotiFoto autor Filppo CarrotiFoto autor Filppo CarrotiFoto autor Filppo CarrotiFoto autor Filppo CarrotiFoto autor Filppo Carroti

Katrin Sangla meigikoolitus fotograafidele 14. jaanuar

75,00 

Jumestus, meik up, MUA- make up artist. Kõlab kui vaid glämmi ja moefoto juurde kuuluv.

Tegelikult on kerge jumestus hädavajalik ametifotost perepildini. Tihti jäetakse tähtsale portreefotosessioonile meigikunstnik tellimata, sest: „naised nagunii teevad ise ja meestel pole vaja“., kõlab üldlevinud väärarusaam.

Katrin Sangal näitab, kuidas meikida mehi-naisi nii, et pilt mõjuks dokumentaalsena. Ning samuti, kuidas eri tüüpi nägudele teha kergest ilumeigist isikut muutev ümberkehastumine.

Lokatisoon: Tulika põik 4, Fotostuudio Direktori Kabinet

Lektorid: Katrin Sangla, Kristjan Lepp

 

Laost otsas

Kirjeldus

Kui öeldakse, et foto on valgusega maalimine, siis meigipintsel on see hädavajalik abivahend, mis teeb selle maalimise nauditavaks.

Katrin näitab, kuidas erineb hõõgvalguse jaoks ballile minekuks tehtud meik fotomeigist. Miks on fotomeik nii paks ja ülevoolav, et sellega tänavale ei kõlab minna, aga pildil mõjub naturaalse hommikuõhetusena. Kindlasti tuleb juttu mustvalge pildi jaoks tehtavast meigist ja ka teatraalsest grimmist.

Koolitusel osalevad 3 modelli, kelle peal Katrin näitab eri meigitehnikaid. Koolituse ajal näitab fotograaf Kristjan Lepp, kuidas teha seda või teist meigipilti. Kuigi pildistamine ei ole sel kursusel esmatähtis, soovitame kaasa võtta kaamera, et protsess enda jaoks jäädvustada.

Koolituse eesmärk on õpetada tegutsevatele fotograafidele meiginippe. Kas ise kasutamiseks või selleks, et suunata meigikunstnikku või anda nõu fotosessioonile tulevale modellile endale meigi tegemiseks.

 

Koolitus algab kell 18:00 ja lõppeb 21:30

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Katrin Sangla meigikoolitus fotograafidele 14. jaanuar”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!