Pood

06
stuudio4_klasskama_asukoht

Raw töötlus: Lightroom ja Photoshop 17. jaanuar 2016

72,00 

Ühepäevane kursus keskendub RAW töötlusele programmides Adobe Photoshop ja Lightroom. Juttu tuleb neist töötlusvahenditest, mis ühtviisi on olemas nii Photoshop ACR-s (Adobe Camera RAW) ja Lightroom’i moodulis Develop. Koolitusel ei süvene me kummagi programmi eripäradesse, vaid keskendume rohkem töötluse protsessi olemusele, koos praktiliste näidetega.

Koolituse algab kell 10.00 ja lõppeb 19.00.

Lõunapaus orienteeruvalt 13.30-14.15. Lähedal on kohvik, kus soovija leiab omale midagi kehakinnituseks.

Lektor: Andrus Noorhani

Laost otsas

Kirjeldus

Kursus on palaneeritud nii, et osavõtjad jõuaksid oma sülearvutitel kaasa teha kõik, mis juhendaja teeb, et uued teadmised kinnistuksid ka praktilises proovimises. Suurepäraselt sobib kursus ka neile, kes tulevad kohale arvutita ning kõik kuuldu ja nähtu korralikult konspekteerivad. Konspekteerida soovitan ka neil, kel kaasas arvuti, sest paljud detailid võivad muidu hiljem ununeda.

Kursus annab osalejale ..
… teadmised RAW faili töötlusest ning praktilise oskuse programmide Adobe Lightroom ja Adobe Photoshop Camera RAW kasutamiseks.

Eelteadmisi ..
.. antud kursus ei eelda.

Kursusele tulles võta kaasa ..
.. paber-pliiats, et märkmeid teha ja võimaluse korral sülearvuti (millesse istalleeritud vastav programm), et kaasa töötada.

Kuidas tulla

Kursus toimub õppestuudios, mis asub Tallinnas, Kalamaja linnaosas, Kopli ja Ristiku tänava nurgal, aadrssil Kopli 25A. See on kunagine Standardi administratiivhoone, ainus 9’korruseline maja selles piirkonnas, katusel kaugele paistev kiri STANDARD.

Tulles kesklinnast trammiga (nr 1 ja 2), astu Angerja peatuses maha, ületa tänav ja tule linna poole tagasi umbes 200m. Sissepääs majja on tema paremal küljel. Õppestuudio on 3. korrusel, ruum nr. 303. Üles saab trepist või liftiga.
Autoga tulijad saavad parkida maja ees või õuel olevas suures parklas. Parkimine selles piirkonnas on tasuta.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raw töötlus: Lightroom ja Photoshop 17. jaanuar 2016”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!