Pood

siiri kumari
Foto autor: Siiri KumariFoto autor: Siiri KumariFoto autor: Siiri KumariFoto autor: Siiri KumariFoto autor: Siiri Kumari

Siiri Kumari fototöötlus koolitus 14.märts

85,00 

Siiri Kumari on noor ja kiiresti arenev fotokunstnik, kes on kindlasti paljudele juba tuttav tänu oma fotomanipulatsioonidele ja huvitavatele värvilahendustele. Koolitusel näeme ja õpetame, kuidas ta oma töötlusi teeb ja mis vahendeid selliste piltide tegemiseks vaja läheb.

Kõik koolitusel osalejad saavad kasutamiseks 10 vabavaralist fotot ja virtuaalse kinkekoti, mis sisaldab Photoshopi actioneid-curve. Pärast koolitust luuakse privaatne Facebooki grupp, kus saame pilte jagada, omavahel arutleda ning vajadusel nõu küsida.

Tegu on praktilist laadi koolitusega, ehk kaasa peaks võtma oma sülearvuti koos Adobe Photoshop tarkvaraga.

 

Asukoht: Tulika põik 4 (Direktori Kabinet)
Lektor: Siiri Kumari

Koolitus algab kell 12:00 ja lõppeb 17:00

Osta, rendi või remondi fototehnikat – 35mm.ee

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Räägime kompositsiooni alustest ja kuidas asju kaadrisse paigutada nii, et sõnum, mida me pildiga edastada proovime, ka vaatajani kanduks. Kuidas erinevad värvid omavahel mõjuvad ning mismoodi mingi toon üldmuljet mõjutab ja milliseid valguseid kasutada võiks. Heidame pilgu ka kunstiajalukku ja vaatame, mida on meistrid varasemalt teinud ja mida me sellest õppida saame.
Õppetame objekte erinevatest piltidest välja lõikama ning kokku kleepima ja sulatama. Katsetame läbi erinevad tööriistad (lasso tool, masking, eraser, pen tool), et igaüks leiaks endale kõige sobilikuma vahendi.
Koolituse käigus teeme ka valmis päris oma fotomanipulatsiooni, kasutades erinevaid stocki pilte, millest saab kokku panna oma foto.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Siiri Kumari fototöötlus koolitus 14.märts”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!