Pood

Shoot your creativity
unnamedIMG_2326-EditDSCF0621DSCF0863

Workshop “Shoot your creativity” 10. mai 2017

155,00 

Workshop “Shoot your creativity”

Kas oled kuulnud, mis on drapeerimine? Kuidas see on fotograafiaga seotud? Miks on see oskus kasuks eriti alustavale ambitsioonikale fotograafile nagu Sina? Drapeerimine on moekunstnike tehnika, mille käigus luuakse moejoonisest kolmemõõtmeline mudel.

Muretsemiseks pole põhjust, oled ikka fotokoolituse infolehel, me näitame Sulle kuidas lihtsate töövõtetega lahendada probleem et modellile pole midagi lahedat selga panna või selle kleidi disain ei ole “päris see”. 
Seejärel on teil igaühel oma ainulaadset loodut pildistada meie kauni ja kogenud modelli seljas. Tahad juba rohkem teada?

Lubame igale osalejale midagi mida varem pole grupikoolitused suutnud efektiivselt pakkuda – igale osalejale unikaalne just tema käekirjaga foto, teadmised mis on praktikaga kinnistatud ning absoluutselt head seltskonda. Pakub huvi? Loe edasi.

Kohtade arv piiratud. 

Lektor: Oliver Moosus (commercial photographer) www.oli-ver.com
Modell:
Asukoht: Tulika põik 4-113 Tallinn
Lokatsioon: Fotostuudio “Direktori Kabinet”
Sihtgrupp: algajad, edasijõudnud
Aeg: 10.  mai. 2017, kella 18:00-21.30

Mis sisaldub hinnas?

*  pääse fotokoolitusele
*  kohv, tee, suupisted
*  kuni -10% püsikliendisoodustus ostes e-poest 35mm.ee
*  -15% sooduskupong fotoprindiks elavadpildid.ee
*  -15% sooduskupong fototehnika rendiks operaatorkops.com

5 laos

Kirjeldus

Alustame õhtut mälu värskendamisega stuudiotehnikast ja selle võimalustest, seejärel teeme kiire ajurünnaku teemal millise pildi iga osaleja soovib koju viia ning aitame panna Sul kokku plaani kuidas seda saavutada. Seejärel jaotame teid paaridesse ja asume kibekiirelt tööle!

Igal fotograafil on oma eesmärgi saavutamisel abiks juhendaja ning paarilisest assistent. Juhendaja aitab sul valida õige tehnilise lahenduse soovitud tulemuse saavutamiseks ja assistent aitab Sul sättida valmis Sinu modelli selga soovitud vormiga kleidi. Seejärel on Sul mõni minut aega pildistamiseks ja on kord järgmise paari käes.

Jätame Sinu ja Su paarilise pildistamiskorra vahele veidi aega, et saaksite vahepeal üle vaadata tehtu ja arutleda omavahel mis sai väga hästi ja mida järgmine kord ise tehes veel paremini saaks.

Lisaks selgitus veel lühikese pildistamisaja kohta; piirame Sinu pildistamisele kasutatavat aega kahel lihtsal põhjusel. Esiteks aga mitte peamiseks, et kõik saaks pildistada. Aga see on väga väikse olulisusega. Olulisem on see et tahame Sind panna mõtlema, millist pilti Sa soovid teha enne kui hakkad pildistama. Niiviisi ei ole sa täielikult pimeda juhuse meelevallas (natuke juhuslikkust on alati hea, aga natuke!) ning ei kuluta asjatult oma energiat ja kaamerat.

Sest mida me igast pildistamisest vajame on ju õigupoolest SEE ÜKS pilt…..

Head loovuse avastamist!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Workshop “Shoot your creativity” 10. mai 2017”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!